Vietnes noteikumi

1) Vietne ir aizliegti: apvainojumi, rupjības, musināšana uz vardarbību, diskriminācija, pornogrāfiska rakstura materiāla saturs un cita nelikumīga informācija. Lietotāja IP reģistrējas un šī informācija varbūt nodota uz tiesībaizsardzības iestādēm, kā arī jums nebūs piekļuves šai vietnei.

2) Čata noteikumi: Laukumā "Vārds", jāievada savu vārdu vai pseidonīmu. Laukumā "Tēma" varat norādīt tēmu, uz kuru tavs ziņojums ies. Laukumā "Teksts", ievadiet ziņas tekstu. ceturtā aile, ievadiet 5 ciparu pārbaudei.

3) Sludinājuma iesniegšanas noteikumi: Laukumā "Teksts", ievadiet sludinājuma reklāmu kur norādiet sava piedāvājuma jēgu. Laukumā "Vārds" ievadiet jūsu vārdu. Laukumā "Tālrunis" ievadiet tālruņa numuru, ar kuru var sazinieties ar jums. Laukumā "E-pasts", ievadiet savu e-pasta adresi. Sludinājumam, jūs varat pievienot attēlu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz "Choose fail" pogu, un izvēlieties failu no sava datora. Fotogrāfijām ir jābūt .JPG formātā, un ne vairāk kā 200 KB. Laukumā "Drošības kods" ievadiet 5-ciparu pārbaudes kodu.

4) Viesu grāmatas noteikumi: Laukumā "Vārds" ir jāievada savu vārdu vai segvārdu. Laukumā "E-pasts", ievadiet savu e-pasta adresi. Laukumā "Teksts", ievadiet ziņu tekstu. Ceturtā laukā ievadiet 5 ciparu pārbaudi.

5) Tīmekļa vietnes materiālu lietošanas noteikumi: Jebkura kopēšana un pilnīga vai daļēja publicēšana mājas lapā, no livani.info jābūt ar atsauci uz šo resursu. Materiālu publicēšana komerciālai izmantošanai ir aizliegta.