Līvānos salauzās vilciens Daugavpils - Rīga

0 Komentāri
192
26 Aug 2016

Ar nervu un pilns stresa sākas piektdienas rīts vilcienu pasažieriem sekojušiem ar maršrutu Rīga-Daugavpils. Pusceļā modernizēts vilciens vienkārši apstājas. Cilvēkiem nācās izsaukt taksometrus Līvānos lai laikā atbraukt uz lidostu.

"26. augustā, 6:15 no rīta, braucu ar vilcienu uz Rīgu, uz darbu. Vilcienam bija vajadzētu būt galvaspilsētā 9:12 no rīta, steidzos uz tikšanām. Jau no Daugavpils vilcienam sakas dažas problēmas. Mēs izbraucām, gan ar kavējumu, bet beidzot Līvānos vilciens apstājas. Mums tika piedāvāts, izmantojot tas pašas biļetes braukt ar nākamo vilcienu, kas būs Rīgā tikai 10:44. Kļuva skaidrs, ka uz tikšanām, kuru bija neiespējams pārnest uz citu laiku, man nepaspēt", - pastāstīja viens no pasažieriem redakcijai "mūsu pilsēta".

AS Pasažieru Vilciens sabiedriskas attiecības departamenta vadītājs Egons Ahlers apstiprināja, ka vilcienam bija tehniskas problēmas. "Bija dots papildus vilciens, tiem, kas kavēja uz lidostu, piedāvāja mikroautobusu - lai aizvest cilvēkus uz lidostu. Mēs atvainojamies par sagādātām neērtībām, pasažieriem ir tiesības iesniegt sūdzību par kompensāciju cenām, - teica Ahlers - Šādas problēmas ar modernizēto vilcienu notiek pirmo reizi... Problēmas tika novērstas uz vietas un vilciens devas tālāk, Jau rīt vilciens atkal darbosies uz līnijas. "

0.0
Pēdējo raizi modificēts: 25 June, 2017
Saistītie raksti: Uzņēmums Līvānos saražo pusi no visā pasaulē uroloģijā izmantotajiem instrumentiem! Jaunā gada sagaidīšana Līvānos Līvānos atvērts tirdzniecības centrs Rimi Rīgas un Domes ielas krustojums tiks paplašināts Līvānos jau deg Jaungada eglīte Top Radio raidītājs Līvānos drīz atsāks darbu Līvānos piedzēruša māte atstāja divas meitas ratiņos un aizgāja gulēt Piedzēries vīrietis Līvānos apstāja kravas vilcienu No 27. jūnija, sāksies Dzirnavu ielas rekonstrukcija Līvānos
vilciens Daugavpils Rīga

Vēl nav komentāru...

Atstāt atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.