Top Radio raidītājs Līvānos drīz atsāks darbu

0 Komentāri
152
28 Aug 2016

Kā jau pamanīja daudzie Līvānu novada iedzīvotāji, vairāk nekā nedēļu pilnībā nedarbojas Top Radio stacija ar raidītāju, viļņa Līvānos 97,7 FM. Nesen bija bieži pārtraukumi ar radio raidījumu, līdz divām dienām, un tagad radio ir pilnīgi kluss. Vairāki Līvānu novada iedzīvotāji pamanīja šovasar, kā TV un radio torņā, kas atrodas uz Dzirnavu ielas, Līvānos (tur atrodas raidītājs), pārsteidza zibens, un tās bija problēmas pirmsākums. Līvānos tā ir populārāka krievu valodas radio stacija, un klausās to daudzie Līvānu novada iedzīvotāji savā auto un radio uztvērējā. Radio ieguva popularitāti, pateicoties ļoti labai uzņemšanai un skaņai, jo raidītājs atrodas tieši pilsētā.

Vietnes administrācija sazinājās ar Top Radio radiostaciju un saņēma šādu atbildi: Paldies, kā informējiet mūs par šādām problēmām. Diemžēl, tas ir neizbēgami. Īpaši pēc vētras, vai neveiksmīgai strāvas padevei. Šobrīd mēs atrisinām šo problēmu, un drīz radio atsāks raidījumu.

Piebildēsim ziņu lasītājiem, ka jūs nevārāt atstāt mūs bez mīļākas Top Radio, jo no Jēkabpils tas raida slikti, vai vispār neraida. Atgādinām Top Radio apraides frekvenču tuvējās pilsētās: Jēkabpils - 106,3 FM un Daugavpilī - 92,4 FM.

Pievienots vēlāk. Kā pulksten 15., 28. augustā radio jau strādāja. Pārbaudīts radio Turku pagastā un līdz Stekiem (līdz 20 km no Līvāniem) - ir uzlabojusies uztveršana. Liels paldies Top Radio komandai par tūlītēju atjaunošanu. Viņi centīsies lai tās neatkārtotos.

0.0
Pēdējo raizi modificēts: 25 June, 2017
Saistītie raksti: Uzņēmums Līvānos saražo pusi no visā pasaulē uroloģijā izmantotajiem instrumentiem! Jaunā gada sagaidīšana Līvānos Līvānos atvērts tirdzniecības centrs Rimi Līvānos jau deg Jaungada eglīte Līvānos salauzās vilciens Daugavpils - Rīga Līvānos piedzēruša māte atstāja divas meitas ratiņos un aizgāja gulēt Piedzēries vīrietis Līvānos apstāja kravas vilcienu No 27. jūnija, sāksies Dzirnavu ielas rekonstrukcija Līvānos
Top radio raidītājs

Vēl nav komentāru...

Atstāt atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.